Tygodnik DB2010

Szczawieński jarmark wielkanocny

 

Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno Zdrój organizuje Jarmark Wielkanocny w Hali Spacerowej w Szczawnie-Zdroju. Impreza została zaplanowana w dniach 24-25 marca 2018 r. w godzinach od 10:00 do 17:00. – Zapraszamy wystawców do udziału w jarmarku – zachęca Karolina Tomza z Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju.

 

– Zgodnie z ideą wydarzenia, każdy wystawca zobowiązuje się do wystawienia rękodzieła. „Chińszczyzna” nie będzie przez nas tolerowana – podkreśla Karolina Tomza. – Zależy nam, by oferowane przez wystawców produkty nie będą pakowane w torby foliowe – mile widziane opakowania ekologiczne. Wystawcy zwolnieni są z wszelakich opłat, jednakże obowiązkowym „wpisowym” jest przekazanie organizatorowi jednej sztuki prezentowanych przez siebie dzieł w celu nagradzania uczestników podczas konkursów odbywających się podczas świątecznego wydarzenia (upominek + wizytówka wystawcy). Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres mailowy: k.tomza@szczawno-zdroj.pl. Miejsce ekspozycji wskaże wystawcom organizator w Hali Spacerowej, która jest zabytkowym obiektem zadaszonym. W przypadku dużej ilości zgłoszeń wykorzystany będzie również teren wokół hali. Wystawcy mogą zorganizować warsztaty w ramach prowadzonej przez siebie działalności na ustalonych przez siebie warunkach (bezpłatnie bądź odpłatnie), o czym poinformują organizatora.

(RED)

szczawno hala spacerowa 

Jarmark Wielkanocny od będzie się w Hali Spacerowej w Szczawnie-Zdroju w dniach 24-25 marca 2018 r. w godzinach od 10:00 do 17:00.

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej