Tygodnik DB2010

Studniówka w Ceramiku

 

Bal studniówkowy to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego ucznia liceum i technikum. Zawsze jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Zapamiętany ze względu na wyszukane, eleganckie kreacje i stroje, żmudne przygotowania, a także magiczną atmosferę wyczekiwanego wieczoru.

 

Tegoroczny bal studniówkowy „Siedemdziesięcioletniego Ceramika” odbył się 14 stycznia 2018 w sali pałacowej Hotelu Maria w Wałbrzychu. Uroczysty wieczór otworzyła dyrektor Jolanta Ozimek, witając wychowanków i osoby im towarzyszące, rodziców oraz przybyłych nauczycieli. W ciepłych słowach życzyła uczniom dobrej zabawy, ale i odpowiedzialnych wyborów u kresu edukacji w szczawieńskim liceum i technikum, a także początku nowej drogi życiowej wypełnionego sukcesami.

Bal – zgodnie z tradycją szkoły – rozpoczął się polonezem, w którym dostojnie sunęli uczniowie w towarzystwie  nauczycieli w takt znanej melodii. Podczas części oficjalnej przedstawiciele klas podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud i cierpliwość włożone w codzienną pracę oraz przekazaną im wiedzę. Ponadto wręczyli kwiaty dyrektor Jolancie Ozimek w podzięce za jej opiekę i troskę o wyposażenie i funkcjonowanie placówki. Szczególne podziękowania młodzież skierowała do rodziców, dzięki którym ten wieczór stał się wyjątkowy i niezapomniany. Oficjalną część balu zamknęło wzruszające wystąpienie Doroty Duszy – przedstawicielki rodziców obecnych uczniów i absolwentki Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju.

Uczniowie zadbali również o program artystyczny, który odsłonił w żartobliwej formie portrety pani dyrektor i nauczycieli uczących w klasach maturalnych. Dał widzom dużo zabawy ale i momenty wzruszeń. Uczestnicy bawili się doskonale przy suto zastawionych stołach i doskonałej muzyce do białego rana. Rodzice uświetnili tę noc pokazem sztucznych ogni oraz oryginalną niespodzianką – FOTO-budką, która okazała się doskonałym elementem wspólnej zabawy nauczycieli i uczniów.

Ten wieczór na pewno na długo pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju!

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

ceramik studniowka 2018 

Polonez w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej