Tygodnik DB2010

Przygotowują się do montażu OZE

Producenci i instalatorzy odnawialnych źródeł energii przybyli do Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy, by spotkać się z osobami, które ubiegają się o granty w ramach projektu Gminy Głuszyca Eko Gminy – montaż instalacji OZE w dorzeczu rzek Barycz i Bystrzyca”.

 

– Po ogłoszeniu listy rankingowej gmina będzie zawierać umowy z mieszkańcami. Następnie to sami grantobiorcy zdecydują o wyborze producenta i instalatora urządzeń odnawialnych źródeł energii (OZE). Gmina, organizując możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm, stara się jedynie pomóc mieszkańcom w poznaniu aktualnej oferty producentów i instalatorów paneli fotowoltaicznych, kotłów na biomasę czy pomp ciepła – wyjaśnia burmistrz Roman Głód.

Ogłoszenie Grantodawcy dla Gmin: Niechlów, Nowa Ruda, Głuszyca, wniosek o udzielenie grantu oraz procedura realizacji projektu grantowego znajdują się na stronie http://www.gluszyca.pl/eko-gminy-montaz-instalacji-oze-w-dorzeczu-rzek-barycz-i-bystrzyca/2140.

21 listopada 2017 r. od godz. 10:00 do godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Głuszycy, pokój nr 11 (parter) dyżur pełnić będzie ekspert ds. instalacji urządzeń OZE – Pan Dawid Kościółek, tel. 669 211 576, mail: dawid.kosciolek@gmail.com.

(SJ)

 

 oze spotkanie gluszyca

 

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej