Tygodnik DB2010

Seniorzy świętowali

 

Uroczyste obchody Dnia Seniora stały się już tradycją w Gminie Czarny Bór. W sobotę z tej okazji w Bibliotece+Centrum Kultury zorganizowany został koncert Andrzeja Rybińskiego, a widownia była wypełniona do ostatniego miejsca.

 

Muzykowi podczas występu na pianinie akompaniował syn Kacper. Zebrani doskonale się bawili podczas występu i – tak jak śpiewał artysta – „nie liczyli godzin i lat”. Każdy z przybyłych otrzymał upominek, a następnie rozmawiano wesoło przy słodkościach.

Spotkanie rozpoczął powitaniem wójt Adam Górecki, który wyraził radość, że po raz kolejny mieszkańcy gminy tak licznie odpowiedzieli na zaproszenie na obchody święta seniorów. Pogratulował również przybyłym aktywności i realizacji pasji w różnych formach aktywności, jak m.in. stowarzyszenia seniorów czy w działającym w gminie od kilku tygodni Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Następnie dyrektor B+CK Renata Chruszcz zapowiedziała i przywitała gwiazdę wieczoru – Andrzeja Rybińskiego. Podczas godzinnego koncertu artysta wyśpiewał swoje znane przeboje, jak również kompozycje z nowszego repertuaru. Po zakończeniu części wokalnej Andrzej Rybiński z chęcią pozował do fotografii i rozdawał autografy. Kolejnym punktem święta seniorów był słodki poczęstunek przy ciepłej kawie i herbacie, a dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia każdy z gości otrzymał w prezencie suplement zdrowotny dla osób starszych.

(CK)

 andrzej rybinski dzien seniora czarny bor

Koncert Andrzeja Rybińskiego uświetnił obchody Dnia Seniora w Czarnym Borze.

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej