Chcą rewitalizować Podgórze
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów odbyło się spotkanie konsultacyjne dot. rewitalizacji dzielnicy Podgórze. W spotkaniu wziął udział prezydent Wałbrzycha
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów odbyło się spotkanie konsultacyjne dot. rewitalizacji dzielnicy Podgórze. W spotkaniu wziął udział prezydent Wałbrzycha