https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zagrają z Piastem

W 32 kolejce IV ligi Górnik Wałbrzych przegrał na własnym boisku z Chrobrym II Głogów 1:3 (0:1). Honorowego gola dla gospodarzy strzelił w 86 min. Michał Rzońca. A w zaległym meczu 21 kolejki Piast Nowa Ruda wygrał z Górnikiem 1:0, a w 12 min. Rzońca nie wykorzystał rzutu karnego. Walczący o utrzymanie beniaminek z Wałbrzycha kolejne spotkanie rozegra 30 maja 2026 r. o godz. 15.00 z Piastem w Żmigrodzie.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty