– 1 czerwca 2026 r. o godz. 13.00 odbędzie się uroczystość wieńcząca inwestycję adaptacji pomieszczeń po byłym gimnazjum na potrzeby Przedszkola Samorządowego w Głuszycy. Będzie to okazja do podsumowania prac, zobaczenia na własne oczy efektu końcowego. Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów oraz wszystkich mieszkańców zainteresowanych funkcjonowaniem i rozwojem głuszyckiego przedszkola – mówi Roman Głód, Burmistrz Głuszycy.
(SK)