https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarze Górnika walczą o utrzymanie w IV lidze

W 31 kolejce IV ligi Górnik Wałbrzych przegrał z Baryczą Sułowie 0:3. Walczący o utrzymanie beniaminek z Wałbrzycha kolejne spotkanie rozegra na własnym boisku. Rywalem podopiecznych trenera Piotra Pietrewicza będzie Chrobry II Głogów. Mecz zostanie rozegrany 23 maja o godz. 17.00. Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek Wałbrzyszanie zajmują 16 miejsce ze stratą 5 punktów do AKS-u Strzegom, który zajmuje 12 miejsce. Górnik ma jednak do rozegrania zaległe spotkanie 21 kolejki z Piastem w Nowej Rudzie, które odbędzie się 27 maja 2026 roku o godzinie 17.00 bez udziału kibiców z Wałbrzycha.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty