= Wiecie, że my wszystkie dzieci małe i duże bardzo lubimy, dlatego w tym roku świętowanie Dnia Dziecka zaczniemy już 24 maja! Szykujcie dużo dobrego humoru i zapasów energii, bo czeka nas popołudnie niesamowitej zabawy. Będą na Was czekać:
– 20 m dmuchany tor przeszkód,
– piana party
– animacje taneczne,
– festiwal kolorów – okulary jak najbardziej wskazane
– malowanie buziek,
– edukacja z segregacji odpadów,
– warsztaty kreatywne,
– modelowanie balonów
i mnóstwo innych niespodzianek.
Startujemy o 15.00 i bawimy się do 17.00 na boisku sportowym w Głuszycy. Jesteśmy pewni, że nudy tego dnia na pewno nie będzie. Już nie możemy się doczekać, by razem z Wami przeżyć ten dzień! Zapraszamy wraz z Burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem – zachęcają organizatorzy.
(SK)