https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dzień Dziecka w Głuszycy

= Wiecie, że my wszystkie dzieci małe i duże bardzo lubimy, dlatego w tym roku świętowanie Dnia Dziecka zaczniemy już 24 maja! Szykujcie dużo dobrego humoru i zapasów energii, bo czeka nas popołudnie niesamowitej zabawy. Będą na Was czekać:

– 20 m dmuchany tor przeszkód,

– piana party

– animacje taneczne,

– festiwal kolorów – okulary jak najbardziej wskazane

– malowanie buziek,

– edukacja z segregacji odpadów,

– warsztaty kreatywne,

– modelowanie balonów

i mnóstwo innych niespodzianek.

Startujemy o 15.00 i bawimy się do 17.00 na boisku sportowym w Głuszycy. Jesteśmy pewni, że nudy tego dnia na pewno nie będzie. Już nie możemy się doczekać, by razem z Wami przeżyć ten dzień! Zapraszamy wraz z Burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem – zachęcają organizatorzy.

(SK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty