10 maja obchodzony był Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej. Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej Wodociągi Marciszowskie z tej okazji dostali nie tylko życzenia, ale także nowy samochód.
Wójt Gminy Marciszów Wiesław Cepielik wraz ze współpracownikami spotkał się 11 maja z pracownikami Zakładu Gospodarki KomunalnejWodociągi Marciszowskie. Podczas wizyty w gminnej oczyszczalni ścieków w Ciechanowicach wójt przekazał jednostce nowy samochód dostawczy Fiat Ducato L2H2, który – po wyposażeniu w posiadany już sprzęt specjalistyczny – zastąpi wysłużonego Renault Trafic i będzie służył pracownikom do obsługi sieci wodno – kanalizacyjnej na terenie Gminy Marciszów. Kluczyki do nowego pojazdu w imieniu załogi odebrała pełniąca obowiązki kierownika ZGK Wiktoria Matyjaszczyk. Całkowity koszt zakupu pojazdu wynosi 129 500 zł i został sfinansowany z budżetu Gminy Marciszów.
(PT)