W 30 kolejce IV ligi Górnik Wałbrzych tym razem przerwał serię dwóch zwycięstw z rzędu. Podopieczni trenera Piotra Pietrewicza na własnym boisku przegrali z Błyskawicą Gać aż 1:4 (0:1), a honorowego gola zdobył w 87 min. Oskar Nowak. W kolejnej serii spotkań Wałbrzyszanie zagrają 16 maja o godz. 18.00 z Baryczą Sułowie. Z kolei zaległy mecz 21 kolejki Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych po raz drugi został przełożony.
– Informujemy, że 34 górnicze derby zaplanowane pierwotnie na 21 marca 2026 roku, a później przełożone na datę 13 maja 2026 roku z uwagi na remont stadionu przy ul. Sportowej 1, ponownie zostały przełożone na datę 27 maja 2026 roku na godzinę 17.00. Spotkanie rozegramy na Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o. bez udziału kibiców gości – informuje KS Piast Nowa Ruda.
(RED)