https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Urwały punkt liderkom

W rozgrywkach II ligi siatkówki dziewczęta z MKS Chełmiec zdołały urwać punkt KS Pajęczno.

– Obiecywałyśmy, że rozgrzejemy atmosferę – i słowa dotrzymałyśmy! Podjęłyśmy lidera naszej grupy KS Pajęczno i do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele… Emocje? Sięgały zenitu! Walka? O każdą piłkę! Serce? Zostawione na parkiecie! Były mocne zagrywki, długie wymiany, spektakularne obrony i ataki, po których hala eksplodowała z emocji. To był prawdziwy rollercoaster: pięciosetowy bój, który pokazał charakter, determinację i ogromną jakość naszej drużyny. Wyniki setów mówią same za siebie: 22:25, 13:25, 26:24, 25:21, 7:15, a walka trwała do samego końca. Każdy punkt był wypracowany, wyszarpany, wywalczony. I mamy jeszcze jeden powód do ogromnej dumy: debiut w II lidze zaliczyły aż 3 nasze zawodniczki, które na co dzień występują jeszcze w kategorii kadetki. To pokazuje, jaką mamy przyszłość i jak wielką pracę wykonujemy jako klub! Dziewczyny – jesteśmy z Was niesamowicie dumni, a to dopiero początek! Dziękujemy kibicom, bo wasz doping niósł nas przez cały mecz – podkreśla w imieniu zespołu Krystyna Nawrocka, Prezes MKS Chełmiec Wałbrzych.

Kolejny mecz Wałbrzyszanki rozegrają 7 lutego o godz. 16.00 w Katowicach z Sokołem.

(RED, fot. MKS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty