https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Od 9 sierpnia duże utrudnienia w Jedlinie-Zdroju

– Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę robót, 9 sierpnia 2025 r. o godzinie 12.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Bolesława Chrobrego i Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju – informuje Burmistrz Jedliny-Zdroju Ilona Bujalska.

Objazd na trasie Wałbrzych – Głuszyca dla pojazdów powyżej 3,5 t zostanie poprowadzony przez Olszyniec i drogę wojewódzką nr 383, a dla pojazdów do 3,5 t – przez teren uzdrowiska. Dojazd lokalny drogami w pobliżu placu budowy będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców Jedliny-Zdroju. Autobusy komunikacji miejskiej będą kierowane objazdem ulicami: Narutowicza, Chrobrego i Partyzantów. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do nowego oznakowania drogowego. Tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje do momentu zakończenia inwestycji – informuje Burmistrz Jedliny – Zdroju.

Gmina Jedlina-Zdrój na realizację tej inwestycji dostała dofinansowanie w wysokości 4,5 mln zł. Inwestorem zadania jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, a wykonawcą – firma Pro-Tra Building, która została wyłoniona w drodze przetargu.

(JT)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty