https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Muzyczny początek wakacji w Głuszycy

Występy zespołów muzycznych z Aglomeracji Wałbrzyskiej, pokaz laserów i zabawa taneczna przy klubowej muzyce to atrakcje imprezy plenerowej, która w ostatnią sobotę czerwca zgromadziła nie tylko mieszkańców Gminy Głuszyca w parku przy Urzędzie Miejskim w Głuszycy.

Podczas „Muzycznego lata w Głuszycy” z pozytywnym przekazem muzycznym na scenie pojawiły się znane i lubiane lokalne zespoły: Z jednej bramy, SILENTlive, 77razy, Between Coverband oraz Paranoja. Niesamowite laserowe show pod osłoną nocy przyciągnęło mnóstwo widzów, których porwał do tańca świetnymi kawałkami DJ P.Turner. Oprócz oprawy muzycznej, na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in. zabawa z klaunem Patrykiem i na dmuchanych zjeżdżalniach oraz malowanie buziek, brokatowych tatuaży, a także zaplatanie kolorowych warkoczyków. Pojawił się także wóz bojowy Ochotniczej Straży Pożarnej z Głuszycy Górnej i auto retro z Muzeum Inżynierii i Techniki Motoryzacji w Głuszycy. Nie zabrakło, jak zawsze, plenerowych przysmaków, serdecznych rozmów i czasu wypełnionego udaną zabawą.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim za radosne powitanie lata w Gminie Głuszyca. Gorące podziękowania kierujemy do wszystkich osób, zespołów muzycznych i firm zaangażowanych w organizację „Muzycznego lata w Głuszycy” – mówią organizatorzy wydarzenia, czyli Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Dyrektor Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy Sabina Jelewska.

(SK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty