https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

IV Maraton Górski im. Wiesława Ślawskiego w Starych Bogaczowicach 6 października 2024 r.

– IV Maraton Górski im. Wiesława Ślawskiego w Starych Bogaczowicach to wyjątkowa impreza biegowa odbywająca się na terenie pięknej gminy, leżącej w Górach Wałbrzyskich w Sudetach. Zapraszamy biegaczy 6 października 2024 r. – mówi Tomasz Fąka, Wójt Gminy Stare Bogaczowice.

– Trasa o długości blisko 42 kilometrów, łączna suma przewyższeń wynosząca 1200 metrów i Wasze waleczne serca. Wyjątkowa atmosfera, przepiękne krajobrazy i fenomenalna bliskość natury… to wszystko znajdziecie na naszym maratonie! Trasa biegu przebiega przez najpiękniejsze zakątki naszej Gminy, w tym przez czarny szlak, który powstał dzięki zaangażowaniu ś.p. Wiesława Ślawskiego – przyjaciela, lokalnego patrioty, miłośnika Gminy Stare Bogaczowice. Biegacze będą mieli okazję truchtać po szlakach, którymi niegdyś przechadzał się Wiesław Ślawski, który to napawał oczy pięknymi Górami Wałbrzyskimi, Sudetami, a przede wszystkim naszą gminą. Oddajemy w Wasze ręce najpiękniejsze ścieżki, które 6 października 2024 r. zapełnią się biegaczami. Liczymy na Waszą obecność! – dodaje Tomasz Fąka.

(AJ, fot. archiwum)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty