https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nie tylko dla najmłodszych

Zapraszamy mieszkańców Jedliny-Zdroju na rodzinny festyn organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju. A 15 czerwca odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka.

8 czerwca w godzinach 14.00 – 17.00 organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla całych rodzin: smaczne jedzenie w kąciku gastronomicznym, kolorowe szaleństwo z proszkami holi i festiwalem kolorów, warkoczyki i dmuchańce dla najmłodszych, kreatywne malowanie buziek, emocjonujący paintball, pokaz piłki nożnej i mecz dorośli kontra dzieci, tajemniczy escape room, zwiedzanie wozu strażackiego.

 – Nie przegapcie tej okazji do wspólnej zabawy i integracji! – zachęcają przedstawiciele Rady Rodziców Zespołu Szkolno Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju.

Na tym nie koniec dobrych informacji dla wszystkich lubiących dobrą zabawę.

– Wspólnie z pozostałymi organizatorami podjęliśmy decyzję o zmianie terminu wydarzenia z okazji Dnia Dziecka, które zaplanowane było na 1 czerwca 2024 r. Zmusiły nas do tego prognozowane opady deszczu. Oczywiście nic straconego, bo do wspólnej zabawy zapraszamy już 15 czerwca 2024 r. do Parku Zdrojowego przy ul. Warszawskiej w Jedlinie – Zdroju. O godz. 11.490 wystąpią aktorzy ze spektaklem „Jaś i Małgosia”, a o godz. 12.30 rozpocznie się blok zabaw i gier. Na godz. 13.30 zaplanowane zostało losowanie nagród, natomiast o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie z motocyklistami. Będzie też wiele innych atrakcji dla najmłodszych – mówi Ilona Bujalska, Burmistrz Jedliny – Zdroju.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty