https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

II Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w Głuszycy

– Z wielką radością zapraszamy na II Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w kategoriach 2×2 i 3×3 chłopców. To ekscytujące wydarzenie odbędzie się w sobotę, 8 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Sienkiewicza 53 w Głuszycy – zachęcają organizatorzy.

W turnieju wezmą udział tegoroczni finaliści mistrzostw Polski, w tym zespoły: Wataha Lubin, Energetyk Poznań, UKS SET, Olimpia Sulęcin, Volley Brzesko, SKS Tęcza Krosno Odrzańskie, UKS Słońsk, Saska Warszawa oraz UKS Kinder Volleyball Wałbrzych. Rozpoczęcie gier zaplanowane zostało na godzinę 9.30, co gwarantuje cały dzień pełen emocjonujących i zaciętych meczów.

– To wydarzenie stanowi ostatni sprawdzian dla UKS Kinder Volleyball przed ich występem w mistrzostwach Polski w Katowicach, które odbędą się za trzy tygodnie. Zapraszamy do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom, którzy zaprezentują swoje umiejętności i determinację. Dołączcie do nas, aby wspólnie wspierać nasze ulubione drużyny – zachęcają organizatorzy turnieju w Głuszycy.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty