https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Stawiają na rozwój z WSSE „INVEST-PARK”

Adsystem – polski producent materiałów wystawienniczych dołączył do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

– Choć ich nowa siedziba powstała dopiero w 2021 roku, to firma Adsystem wzrasta w takim tempie, że już teraz planuje kolejną rozbudowę. Dla nas to świetna wiadomość, bo chętnie pomagamy w realizacji biznesowych planów, a z tak przedsiębiorczymi partnerami aż miło pracować! Firma przeznaczy 13,5 miliona złotych na nową halę magazynową, łącznik z obecną częścią zakładu i rozwój parku maszyn, co pozwoli na jeszcze szybsze i bardziej efektywne realizowanie zamówień. Gratulujemy i na każdym kolejnym etapie służymy radą oraz doświadczeniem – podkreślają pracownicy Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

– Chcesz zmodernizować park maszyn, wprowadzić nowe technologie i osiągnąć spore oszczędności? Skontaktuj się z naszym Departamentem Sprzedaży i Rozwoju Biznesu, by poznać, jak uzyskać ulgi od podatku dochodowego: telefon +48 74 664 91 54, e-mail – drb@invest-park.com.pl – zachęca prezes WSSE „INVEST-PARK” Piotr Wojtyczka.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty