https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biegali i pomagali

– To już drugi raz kiedy Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, wraz z dziesiątkami innych firm, zjednoczyła się we wspólnym celu: pomaganiu naszym małym bohaterom – mówi Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.

Ponad 12 500 uczestniczek i uczestników z ponad 500 firm, wzięło udział w tegorocznej, charytatywnej sztafecie, pomagając 13 małym bohaterom Fundacji Everest.

– Tegoroczny motyw na koszulkach biegowych przypominał nam, że każdy z nas jest wyjątkowy, ale dopiero razem stanowimy społeczność zdolną do tworzenia czegoś niezwykłego i naprawdę wielkiego. I faktycznie pomoc jest wielka! Podczas 12. Biegu Firmowego pomagaliśmy trzynastu podopiecznym Fundacji Everest, a ich historie możecie poznać na profilu Biegu Firmowego – mówi prezes Piotr Wojtyczka, który na stoisku Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”, wraz z zespołem WSSE, rozdawał upominki za udział w przygotowanych zabawach i poprawne odpowiedzi.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty