https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

EkoZwroty na straży serca mieszkańców Gminy Głuszyca

Z ogromną radością informujemy, że zaangażowaliśmy się w akcję EkoZwroty na Straży Serca, dzięki której mamy szansę zdobyć defibrylator AED dla naszej społeczności. Urządzenie to zostanie umieszczone w miejscu publicznym, aby w razie potrzeby każdy miał możliwość udzielenia niezbędnej pomocy – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Głuszycy Górnej. – Uwaga – każdy może nam pomóc!

– To proste: przygotuj rzeczy, które już nie są Ci potrzebne, ale nadają się do ponownego użytku. Spakuj je i dokonaj bezpłatnego zwrotu poprzez aplikację InPost Mobile lub na stronie www.szybkiezwroty.pl/pl/EKOzwroty. Użyj kodu GLNABTWZ zamiast imienia i nazwiska. Zanotuj otrzymany kod na paczce. Zanieś paczkę do paczkomatu. Nasz kod przypisany jest do naszej jednostki i zbierając w ten sposób punkty, możemy wygrać defibrylator. Każdy kilogram to jeden punkt. Cel? 7 000 punktów dla AED z kapsułą, 4 500 punktów dla samego AED. Każdy może wziąć udział, niezależnie od miejsca zamieszkania. Akcja trwa do końca lipca. To wspaniała okazja, aby zrobić porządek w domu i jednocześnie przyczynić się do zdobycia czegoś niezwykle ważnego dla naszej wspólnoty. Macie pytania lub potrzebujecie pomocy? Skontaktujcie się z naszym sekretarzem – Olgą Morawiec. Akcja organizowana jest przez Fundację Odzyskaj Środowisko. Szczegóły znajdziecie tutaj: https://odzyskajsrodowisko.pl/ekozwroty-na-strazy-serca-1/. Dołączcie do nas i wspólnie działajmy na rzecz bezpieczeństwa w Głuszycy! Rzeczy możecie przywozić do nas, możecie się też z nami umówić, że je od Was odbierzemy i wtedy całą procedurę wykonamy za Was – wyjaśniają druhny i druhowie z OSP Głuszyca Górna, którzy kilka dni temu spakowali 43 paczki i wysłali większość rzeczy, które im przekazali im mieszkańcy Gminy Głuszyca.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty