https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

WSSE „INVEST-PARK” wspiera rodzinną firmę

Zgoda buduje, a z zgoda na wsparcie inwestycji buduje szybciej i wydajniej! Taką decyzję otrzymał Henryk Dudek, założyciel spółki Dudek Group z rąk Waldemara Brykalskiego – Wiceprezesa Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

To rodzinne przedsiębiorstwo z Kotorza Małego na Opolszczyźnie, które zajmuje się stawianiem domów szkieletowych, produkcją drewnianych dźwigarów dachowych, a także stolarką okienną i drzwiową. Ich pełną ofertę i realizacje można podziwiać na stronie: https://dudek-group.pl. Założona 40 lat temu firma przeszła długą drogę, kilkukrotnie dostosowując działalność do panujących trendów i okoliczności. Obecna inwestycja posłuży do zmodernizowania parku maszyn, co pozwoli na zwiększenie produkcji przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów.

– Chcesz zmodernizować park maszyn, wprowadzić nowe technologie i osiągnąć spore oszczędności? Skontaktuj się z naszym Departamentem Sprzedaży i Rozwoju Biznesu, by poznać, jak uzyskać ulgi od podatku dochodowego: telefon +48 74 664 91 79, e-mail – drb@invest-park.com.pl – zachęca wiceprezes WSSE „INVEST-PARK” Waldemar Brykalski.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty