https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pomagają Pawłowi

– Zebraliśmy dla Pawła 17 744,42 zł! To Wasze cudowne serca sprawiły, że w tak krótkim udało się zrobić tak wiele. Dziękujemy wszystkim – podkreślają członkowie Mieroszowskiej Grupy Biegowej Mad Runners, którzy zorganizowali charytatywny bieg w Mieroszowie.

– 23-letni Paweł jest mieszkańcem Gminy Mieroszów. Zawsze uśmiechnięty, miły, aktywny i nie odmówił nikomu pomocy, był wolontariuszem na imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych w naszej okolicy. Jest pasjonatem fotografii, współpracuje z lokalnymi jednostkami ochotniczych straży pożarnych. Niestety, życie ułożyło mu się nie tak, jak sobie oczekiwał i teraz sam potrzebuje pomocy. Dlatego 14 kwietnia zorganizowaliśmy charytatywny bieg w Mieroszowie. Start zlokalizowany był przy wieży widokowej, a trasa prowadziła w okolicach Kościelnej Góry, Doliny Czarciego Potoku i Kochanowa na dystansie 7 kilometrów. Trasę można było pokonać marszem z kijkami oraz rowerem, ponieważ Paweł był bardzo dobrym zawodnikiem kolarstwa szosowego i MTB. Siódemka to szczęśliwa cyfra i wierzymy, że wasz wysiłek oraz wsparcie pozwoli Pawłowi szybko powrócić do zdrowia – relacjonują członkowie grupy Mad Runners.

Warunkiem uczestnictwa było wsparcie rehabilitacji Pawła kwotą minimum 30 zł, a podczas imprezy była prowadzona loteria fantowa oraz sprzedaż ciast i innych produktów domowej roboty.

– Pieniądze ze zbiórki zostaną przelane bezpośrednio na konto Pawła. Zachęcamy także do wsparcia internetowej zbiórki dla Pawła, która jest prowadzona na stronie https://www.siepomaga.pl/pawel-marchlewski – dodają organizatorzy akcji.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty