https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Business Mixer z WSSE „INVEST-PARK”

18 czerwca 2024 r. o godzinie 10.00 na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu rozpocznie się szósta edycja Business Mixera. Głównym celem wydarzenia jest kojarzenie inwestorów strefowych z potencjalnymi poddostawcami i kooperantami.

Przypomnijmy: idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy okrągłych stołach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym uczestnikom. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia www.businessmixerwsse.pl.

– Zasiądź do stołu ze swoim przyszłym partnerem biznesowym w formule business speed dating i rozszerz swoją sieć kontaktów w sesjach networkingowych. Mały i duży przedsiębiorca – jak równy z równym. Każdy ma 2 minuty na przedstawienie działalności swojej firmy i możliwości współpracy: bez lania wody, same konkrety. To wyjątkowa szansa na nowe kontrakty. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli przemysłu i usług okołoprodukcyjnych. Zapisy prowadzone są na stronie https://forms.office.com/e/yqAduuMZ7t – informują organizatorzy Business Mixer 2024 z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty