https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wsparcie dla Włókniarza

Włókniarz Głuszyca, który jest beniaminkiem piłkarskiej klasy okręgowej w Podokręgu Wałbrzych rozwija współpracę z lokalnymi firmami. – Wyrażamy ogromną wdzięczność Centrum Nieruchomości i Transportu Beata Żołnieruk za dołączenie do grona sponsorów naszego klubu  – podkreśla Sławomir Kulik, Prezes Zarządu MKS Włókniarz Głuszyca.

–  Nowe partnerstwo, to nowe możliwości! Dzięki zaangażowaniu Pani Beaty Żołnieruk, nasi piłkarze mogą teraz występować w nowych strojach sportowych, co dodaje im dodatkowego zapału do osiągania sukcesów na boisku. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości współpracy z lokalnymi firmami, które podzielają naszą pasję do sportu i zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnej. To prawdziwa inspiracja dla naszych zawodników – zapewnia prezes Sławomir Kulik.

– Jestem zaszczycona, że mogę wspierać rozwój lokalnego sportu oraz promować zdrowy styl życia w naszej społeczności. Wiem, jak ważną rolę odgrywa sport w naszym codziennym życiu i jestem dumna, że – w ramach naszej długoterminowej współpracy – logo mojej firmy trafiło na nowe koszulki, które właśnie trafiły do zawodników Włókniarza. Życzę naszym piłkarzom powodzenia w kolejnych rozgrywkach i by logo firmy przyniosło im szczęście  – dodaje Beata Żołnieruk.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty