https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

XIII Gminny Dzień Kobiet

– Jak co roku zachęcamy drogie Panie, aby świętowały Dzień Kobiet z nami. Naszą tegoroczną propozycją są włoskie klimaty, czyli największe włoskie przeboje z repertuaru duetu Al Bano i Romina Power – zapowiada Adam Górecki, Wójt Gminy Czarny Bór.

Na scenie Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze zabrzmią między innymi taki przeboje, jak: Felicita, Ci Sara, Volare, Sharazan, Liberta, Tu Soltanto Tu, Ti Amo, Arrivederci a Bahia, Domani, Domani i wiele innych w wykonaniu duetu An Dreo e Karina.

– An Dreo e Karina, to jeden z pierwszych zespołów wykonujących włoską muzykę na polskiej scenie muzycznej, istniejący od 2000 roku. Duet koncertował z największymi gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej. Zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą (m.in. USA, Malta, Niemcy, Czechy, Słowacja). Zdobył główną nagrodę na Europejskim Festiwalu Coverów. Na swoim koncie mają już 5 płyt w swoich aranżacjach z największymi przebojami Al Bano & Romina Power, poza tym gościł w różnych programach telewizyjnych i muzycznych – mówi Katarzyna Bernaś, dyrektor Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Koncert z okazji XIII Gminnego Dnia Kobiet odbędzie się 10 marca o godz. 16.00. Bilety kosztują 35 zł.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty