https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pobiegli Tropem Wilczym w Wałbrzychu

Ponad 700 osób wzięło udział w Biegu Tropem Wilczym w Wałbrzychu. 12 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowała Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” we współpracy z Gminą Wałbrzych.

Tegoroczny bieg został rozegrany 3 marca o godzinie 12.00 w Parku Sobieskiego w Wałbrzychu. Dorośli biegali na dwóch dystansach: 1963 m i 5 km, zostały także zorganizowane bezpłatne biegi dla dzieci.

– W imieniu organizatorów tego patriotyczno – sportowego wydarzenia gratulację wszystkim uczestnikom. Dziękuję także za liczne przybycie kibicom, którzy dopingiem zagrzewali zawodników do wykrzesania z siebie dodatkowych rezerw energii – powiedział podczas dekoracji zwycięzców Wiceprezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Waldemar Brykalski.

Pełne wyniki są na stronie: https://wyniki.datasport.pl/results4835/indexnew.php, a poniżej prezentujemy czołówki w klasyfikacji open

Bieg na dystansie 1963 m

Kobiety

1. Małgorzata Kułakowska (Świdnica)        czas     10:44

2. Katarzyna Mrówka (Kamienna Góra)                  10:53

3. Agnieszka Wieczorkiewicz (Wądroże Wielkie)  11:11

4. Julia Dobrochowska (Strzegom)                          11:12

5. Dominika Hawrylów (Lubsza)                             11:12

Mężczyźni

1. Bartłomiej Szpargała (Mieroszów)                      8:29

2. Marcin Rela (Lubawka)                                        8:35

3. Paweł Pachelski (Wałbrzych)                               8:49

4. Jacek Strzecha (Wałbrzych)                                 8:55

5. Wojciech Wojtkowski (Struga)                            8:55

Bieg na 5 km

Kobiety

1. Agata Kowalska (Wałbrzych)                               25:13

2. Justyna Napierko (Kamienna Góra)                     25:22

3. Paulina Pinciurek (Świebodzice)                          25:26

4. Marcelina Marczak (Czarny Bór)                         25:42

5. Ewa Pastuszeńko (Wałbrzych)                             25:51

Mężczyźni

1. Paweł Pawlik (Wałbrzych)                                               18:45

2. Bartłomiej 🥈wojsław (Marcinowice)                    19:15

3. Stanisław kowalski (Walim)                                 19:22

4. Alan Dobrowolski (Boguszów-Gorce)                 19:45

5. Bartłomiej Jagodziński (Boguszów-Gorce)         19:48

Biegi dla dzieci

150 m

1. Dominik Cichoń

2. Tomasz Wysocki

3. Pola Perlik

500 m

1. Alan Dryja

2. Iza Majewska

3. Tymon Joński

1 km

1. Szymon Okuniewicz

2. Dominik Wysocki

3. Tymoteusz Wolski

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty