https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

WSSE zaprasza na szkolenie

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z Talent Development Institute zapraszają na szkolenie stacjonarne „Strategie utrzymania i rozwoju talentów w twojej firmie”. Szkolenie odbędzie się 13 marca 2024 r., w godzinach 8.45 – 15.00 w siedzibie WSSE „INVEST-PARK” sp. z o.o. przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu (sala na parterze).

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się: w jaki sposób identyfikować kto jest talentem w ich firmie; na podstawie narzędzia Matrycy 9 pól ustalą, jakie działania mogą i muszą zaplanować dla talentów, aby ich nie utracić; dowiedzą się jak identyfikować talenty w każdym pracowniku, aby zwiększać wykorzystanie potencjału wszystkich pracowników; poznają trendy w nowoczesnym podejściu do budowania ścieżek kariery dla pracowników/talentów i narzędzia do tego, jak to wykorzystać w firmie oraz zapoznają się z wynikami ogólnopolskiego raportu badań „Zarządzanie talentami w organizacjach” przeprowadzone przez Talent Development Institute.

Szkolenie poprowadzi Elżbieta Krokosz – CEO Talent Development Institute, Master Coach, Talent & Leadership Trainer, autorka książki o talentach, podcasterka, mówczyni TEDx, która od ponad 25 lat współpracuje z największymi firmami i zajmuje się rozwojem ludzi, szczególnie w obszarze talentów i przywództwa. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Polsce, jak i za granicą m.in. w Irlandii, Austrii, USA, Hiszpanii, Serbii, Bułgarii, Chorwacji i innych krajach. Przez 5 lat pełniła funkcję Learning & Development Manager w Irlandii dla największego banku irlandzkiego AIB oraz 3 lata pracowała jako Talent Consultant w Austrii. Za swoją wiedzę merytoryczną i pasję do rozwoju ludzi uzyskała dwukrotnie tytuł “Najlepszy Wykładowca” na studiach Executive MBA Business Trends za zajęcia „Zarządzanie Talentami” oraz nagrodę “Lider w zarządzaniu Talentami” w konkursie Polish Businesswoman Awards. Występowała jako ekspertka m.in. w “Dzień Dobry TVN”, podcaście “Forbes Women”, magazynach Newsweek Psychologia, Puls Biznesu, MyCompany, HR Business Partner, Rzeczpospolita.

Szkolenie skierowane jest wyłącznie do przedsiębiorców Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Udział w nim jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie maksymalnie trzech osób z firmy. Zgłoszenia są przyjmowane do 11.03.2024 r. (do godziny 12.00).

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy szkolenia proszą o zaparkowanie samochodów na parkingu przy Urzędzie Skarbowym przy ul. Uczniowskiej 21 w Wałbrzychu.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty