https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

FRWconnect – połącz się z najlepszymi i osiągnij więcej!

– Przedsiębiorco, zarejestruj się na www.frwconnect.pl  zyskaj większą widoczność dla swojej marki i docieraj do szerszego grona klientów. Prowadząc biznes na terenie  Polski możesz, skorzystać z bezpłatnej platformy ofertowej oraz usługowo-handlowej. Dzięki FRWconnect towary i usługi firmy dostępne w jednym miejscu mówi Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Najnowsza inicjatywa Funduszu Regionu Wałbrzyskiego – FRWconnect – platforma ofertowo-handlowa, funkcjonuje jako miejsce, w którym przedsiębiorcy z całej Polski mogą promować swoje produkty i usługi oraz nawiązywać cenne kontakty biznesowe. FRWconnect to odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się sektora przedsiębiorczości w Polsce. Głównym celem platformy jest zwiększenie dostępności firm, umożliwiając im łatwiejsze dotarcie do klientów oraz nawiązanie kooperacji biznesowej. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, jako inicjator FRWconnect, jest zaangażowany w promocję platformy oraz wspieranie przedsiębiorców w jej korzystaniu.

 – W oparciu o 30-letnie doświadczenie i sieć kontaktów, opracowaliśmy narzędzie dla polskich przedsiębiorców, aby ułatwić wygodne prowadzenie biznesu – tłumaczy Robert Jagła, prezes zarządu FRW. – Naszym celem jest stworzenie silnej społeczności biznesowej, której głównym domeną jest wzajemna współpraca biznesowa i rozwój – dodaje pomysłodawca platformy.

Platforma ofertowa jest miejscem, w którym przedsiębiorcy mogą śledzić i reagować na zapytania o oferty i usługi. Dzięki temu narzędzie działa jak wirtualny rynek, na którym interakcje handlowe są proste i efektywne.

Jedną z głównych funkcjonalności FRWconnect jest możliwość dodawania ofert produktów i usług przez przedsiębiorców. Dzięki temu, firmy mają szansę zaprezentować swoje unikalne produkty i usługi dostępne na rynku, co pozwala na dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów. Kolejną kluczową funkcją platformy jest umożliwienie nawiązywania kontaktów biznesowych z innymi przedsiębiorcami. Platforma zapewnia przestrzeń do wymiany doświadczeń, współpracy i wzajemnego wsparcia, co sprzyja rozwojowi lokalnego biznesu.

– Dzięki platformie handlowo-usługowej zyskasz dostęp do większej liczby klientów, łatwiejszego zarządzania swoim biznesem i możliwość wzajemnej współpracy z innymi przedsiębiorcami na trenie Polski. Możesz łatwo porównać oferty, przeglądać opinie od innych użytkowników i dokonać świadomego wyboru. Przedsiębiorco! Zapisz się już dziś www.frwconnect.pl – zachęca Robert Jagła.

(LK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty