https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Środki na start w biznesie – bezpłatny webinar już 6 lutego 2024

– Masz w sobie iskrę przedsiębiorczości i marzysz o własnej działalności? Chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć fundusze na start swojego przedsięwzięcia? To właśnie dla Ciebie! Dołącz do webinarium Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, gdzie odkryjemy tajniki programu “Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie”. Zdobywaj praktyczną wiedzę i zainspiruj się sukcesami innych przedsiębiorców – mówi Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

– Podczas webinarium dowiesz się, na jakie źródła finansowania możesz liczyć, by rozpocząć swoją działalność. Brzmi kusząco? W ramach rządowego programu Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie możesz liczyć nawet na ponad 140 tysięcy złotych finansowania. Spotkanie skierowane jest do osób z województwa dolnośląskiego i lubuskiego, które chcą założyć własny biznes. Szczególnie do osób bezrobotnych, studentów, absolwentów szkół średnich, zawodowych oraz wyższych, opiekunów osób niepełnosprawnych oraz przedsiębiorców tworzących nowe stanowisko pracy. W ramach wsparcia oferowanego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego można sfinansować:

– środki trwałe niezbędne do rozpoczęcia prowadzenia działalności,

– towary podlegające sprzedaży w ramach prowadzonej działalności, szkolenia, kursy,

– koszty stałe związane z prowadzeniem działalności do 6 miesięcy od jej podjęcia (np. czynsz za wynajem lokalu),

– środek transportu, z wyłączeniem działalności prowadzonej w transporcie drogowym towarów,

– wydatki związane z uruchomieniem działalności gospodarczej w ramach pożyczki.

Bezpłatny webinar „Środki na start w biznesie” został zaplanowany na

6 lutego 2024 r., w godz. 12.00 – 13.00 na platformie LIVEWEBINAR.

Program spotkania:

12:00 – 12:05 – Przywitanie uczestników

11:05 – 11:45 – Zostań swoim szefem! Zakładanie biznesu w ramach programu Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie – Anna Juszczak-Wątor, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

11:45 – 12:00– Podsumowanie i zakończenie spotkania

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisz się za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie https://frw.pl/21168/bezplatny-webinar-6-luty-2024-o-godzinie-1200-srodki-na-start-w-biznesie/. Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnych programów, wystarczy mieć urządzenie wyposażone w kamerę i głośnik.

(AJ)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty