https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

II Turniej Służb Mundurowych Szóstek Siatkarskich

W sali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Marciszowie, w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez marciszowski sztab WOŚP, rozegrany został II Turniej Służb Mundurowych Szóstek Siatkarskich o puchar Wójta Gminy Marciszów.

W turnieju udział wzięli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Marciszowie.

– Drużynie strażaków kibicował Kamil Tylutki, strażak poszkodowany w wypadku, który wyszedł już ze szpitala. Stan zdrowia naszego strażaka z dnia na dzień jest coraz lepszy, choć przed nim jeszcze bardzo długa rehabilitacja. Wszyscy życzyli Kamilowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił. Podczas turnieju prowadzona była zbiórka datków na WOŚP, a drużyny przekazały na licytację koszulkę, piłkę siatkową i apteczkę – relacjonuje Wiesław Cepielik, Wójt Gminy Marciszów.

Turniej wygrała drużyna KMP Jelenia Góra, II miejsce zajęła KPP Kamienna Góra, III miejsce PSP Kamienna Góra, a IV miejsce OSP Marciszów. MVP turnieju została sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak-Balicka z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze oraz starszy posterunkowy Mateusz Dziedzic z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

(PT)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty