https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Najpierw Koliba Łomnicka, potem tropem wilczym

10 lutego 2024 r. zostanie rozegrany Bieg Koliba Łomnicka 2024, który wraca do kalendarza po kilkuletniej przerwie. A 3 marca w Głuszycy i Wałbrzychu zostaną rozegrane Biegi Tropem Wilczym.

Uczestnicy Biegu Koliby Łomnickiej wystartują na trasę o długości 10 km o godz. 10.00, a start i meta będą przy restauracji Łomnicka Chata przy ul. Sudeckiej 41 w Łomnicy. Bieg zaliczany jest do korony Sudetów Środkowych wraz z Waligóra Run Cross (52 km), Półmaraton Szlakiem Riese (21 km) i Sowim Hardcorem (51 km.). Zapisy prowadzone są na stronie: https://formularz.ultimasport.pl/210.

Z kolei 3 marca Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy organizuje Bieg Tropem Wilczym. Start biegu został zaplanowany o godz. 12.00 z Centrum Przesiadkowego w Głuszycy, a meta będzie przy Łomnickiej Chacie. Wpisowe wynosi 35 zł od osoby, a zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 503 102 817 lub w Centrum Kultury – Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy.

W Wałbrzychu Bieg Tropem Wilczym organizują Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” i Gmina Wałbrzych.

– Tegoroczny bieg zostanie rozegrany 3 marca o godzinie 12.00 w Parku Sobieskiego w Wałbrzychu. Bieg dla dorosłych odbędzie się na dwóch dystansach: 1963 m i 4,5 km (z powodu prac na terenie parku), będzie też bezpłatny bieg dla dzieci. Zapisy dla dorosłych prowadzone są na stronie http://bit.ly/BiegDorosli, a dla dzieci na stronie: https://bit.ly/BiegDzieciTropemWilczym. Na zapisanych uczestników czekają upominki oraz ciepły posiłek – zachęcają organizatorzy.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty