https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Siatkarska sobota pod Chełmcem

W derbowym meczu w 3 grupie II ligi siatkarze Bielawianki Bielawa pokonali KPS Chełmiec Wałbrzych 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 25:22). Wcześniej, w rozegranym awansem meczu Wygrywamy w pięciu setach 16 kolejki wałbrzyszanie pokonali w wyjazdowym spotkaniu KS Volley Radomsko 3:2 (22:25, 21:25, 27:25, 25:21, 15:9), a statuetkę MVP otrzymał Bartek Nackowski.

– Pierwszy mecz przed własną publicznością w 2024 roku już w najbliższą sobotę. Do Wałbrzycha przyjedzie drużyna Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, z którą mierzymy się już trzeci sezon. W szóstej kolejce obecnych rozgrywek musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników, przegrywając w trzech setach. Zeszłoroczne starcia kończyły się wygranymi gospodarzy po pięciosetowych bataliach. Nie mamy zatem nic przeciwko, aby powtórzyć prawo serii zwycięstw gospodarzy. Podopieczni trenera Łukasza Jurkojcia w ostatnich trzech meczach wywalczyli dwa punkty, zatem czas podreperować zdobycz punktową. Czy tak się stanie? Dowiemy się w najbliższą sobotę – 20 stycznia – o godz. 19.00. Na wszystkich młodszych kibiców czekać będzie bezpłatna strefa gier i zabaw prowadzona przez UKS Kinder Volleyball – masa atrakcji, przyjdź z dzieckiem na mecz i razem z nami serwuj pozytywne emocje. Zapraszamy kibiców do Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego 11a. Wstęp jest bezpłatny – mówi Fabian Kurzawiński, wiceprezes KPS Chełmiec Wałbrzych.

W sobotę do rywalizacji na drugoligowych parkietach powrócą także siatkarki MKS Chełmiec Wałbrzych. Pierwsze spotkanie w 2024 r. wałbrzyszanki rozegrają z Polonią w Łaziskach Górnych.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty