https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowoczesne technologie w nauczaniu

Szkoła Podstawowa w Lubawce stawia na wszechstronny rozwój swoich uczniów. Mają w tym pomóc miedzy innymi zajęcia z robotyki.

– Wprowadzając nowoczesne technologie w nauczaniu, Szkoła Podstawowa w Lubawce staje się miejscem gdzie tradycja, zaawansowane narzędzia i metody pracy łączą się po to, by tworzyć najlepszą ofertę edukacyjną dla naszych uczniów. Za nami pierwsze z serii szkoleń wdrażających robotykę do nauczania w naszej szkole. Szkolenie skierowane było głównie do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli informatyki i języków obcych. Już niebawem podobne szkolenie odbędzie się w oddziałach przedszkolnych oraz wśród nauczycieli klas 4-8 – informuje kierownictwo lubawskiej placówki.

(SPL)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty