https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Koncert Raz Dwa Trzy w Wałbrzychu

Poetycka wyliczanka w rockowej oprawie, czyli zespół, który podąża własną ścieżką, nieustannie zdobywa serca fanów i krytyków. Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi 16 grudnia 2023 r. o godz. 19.00 w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu.

Raz Dwa Trzy to nazwa, która nie tylko stoi za zespołem muzycznym, ale przede wszystkim za filozofią muzycznego życia. Zespół ten, przez lata działalności, udowodnił, że wartość tkwi w autentyczności, indywidualności i wyjątkowej estetyce. Rozpoczęcie kariery na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie było tylko początkiem ich wyjątkowej podróży. Występy na scenie Jarocina i wyjątkowe brzmienie przyczyniły się do tego, że Raz Dwa Trzy to obecnie jedno z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych nazw w kraju.

Zespół, często kojarzony z gatunkiem rocka, przekracza wszelkie muzyczne bariery. Jego repertuar jest nieodłącznie związany z senną bossa novą, kojącymi rytmami reggae i miękko otulającymi dźwiękami gitar, akordeonu i kontrabasu. To bogactwo instrumentów, perfekcyjne aranżacje i pełna pasji twórczość sprawiły, że Raz Dwa Trzy stało się rozpoznawalne w całym kraju i doczekało się stałego grona fanów.

Wokół Adama Nowaka, lidera zespołu, skupia się aura nie tylko muzycznego wirtuoza, ale również głębokiego poetycznego ducha. Jego teksty to opowieści, których treść zdobywa serca słuchaczy, pozostając w nich na długo. To kunsztownie zbudowane poezje z filozoficznym przesłaniem, które prowokują do refleksji i inspirują do poszerzania horyzontów.

– Nie można mówić o Raz Dwa Trzy bez wspomnienia o ich fenomenalnych koncertach. Koncert pod tytułem „Człowiek czasami serce otworzy” jest nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale również podróżą przez emocje i uczucia, jakie towarzyszą ludzkiej egzystencji. Inspiracją dla tego koncertu są twórczość Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego, dwóch wybitnych postaci polskiej muzyki. Przywołując ich piosenki, zespół tworzy unikalne zestawienie różnych podejść do uczuć i relacji międzyludzkich. Przywołując codzienne sytuacje, konfrontują ze sobą intelekt i emocje, odkrywając wewnętrzne napięcia i przeciwieństwa. To nie tylko koncert muzyczny, to opowieść o miłości, pasji, trudnościach i wyborach, które kształtują nasze życie. „Człowiek czasami serce otworzy” to zanurzenie się w emocjonalnym labiryncie, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy Państwa 16 grudnia 2023 r. o godz. 19.00 do Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu na niezwykłą podróż muzyczną z zespołem Raz Dwa Trzy podczas koncertu pod tytułem „Człowiek czasami serce otworzy” – podkreślają organizatorzy tego wydarzenia.

Bilety na Wałbrzyski koncert są dostępne na stronie https://www.eventim.pl/event/koncert-raz-dwa-trzy-czlowiek-czasami-serce-otworzy-filharmonia-sudecka-16724835/?affiliate=APL.

(TR, RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty