https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Były mikołajki, będzie jarmark

W Domu Kultury w Marciszowie dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marciszowie spotkały się 6 grudnia ze Świętym Mikołajem. A w Gminie trwają przygotowania do jarmarku świątecznego.

Przed przybyciem św. Mikołaja dzieci obejrzały przygotowany specjalnie na tę okazję spektakl w wykonaniu uczniów klasy 5. Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, a na zakończenie wręczył wszystkim prezenty. Oczekiwana przez dzieci cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. W kolejnych dniach Mikołaj planuje odwiedzić pozostałe sołectwa Gminy Marciszów i wręczyć dzieciom słodkie upominki.

W Gminie Marciszów od wielu dni trwają także przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego w Marciszowie. Kiermasz wyrobów i ozdób świątecznych odbędzie się 17 grudnia 2023 r. o godz. 15.00 w Domu Kultury w Marciszowie.

– Wystawców zainteresowanych udziałem w kiermaszu świątecznym zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (75) 741 02 08 wewnętrzny 24 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: promocja@marciszow.pl – zachęcają organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego w Marciszowie.

(AŁ, fot. RelacjeRegionalne.pl)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty