https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mikołajki, jarmark i potańcówka

– Zapraszam do kamiennogórskiego Rynku na tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy oraz na sylwestrową potańcówkę – mówi Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz.

Już 6 grudnia o godz. 18.00 w sali tanecznej Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 4 w Kamiennej Górze odbędzie się impreza mikołajkowa dla najmłodszych. Magazyn mikołajkowych niespodzianek będzie czyny do 5 grudnia do godz. 18.00. Ze względu na ograniczona liczbę miejsc obwiązują zapisy, które prowadzone są pod numerem telefonu 75 744 28 75.

– Na kamiennogórskim Rynku zakończył się montaż choinki. Rozwiesiliśmy także świąteczne ozdoby na ulicach. W tym roku chcemy zaprosić mieszkańców do Rynku na jeszcze dwie imprezy plenerowe. W dniach 8-10 grudnia zaplanowaliśmy jarmark bożonarodzeniowy, a w ostatnią noc tego roku zorganizujemy w Rynku sylwestrową dyskotekę. Na jarmarku będziemy bawić się przez trzy dni. Startujemy w piątek – 8 grudnia. Handel i zabawa zakończy się w niedzielę – 10 grudnia – dodaje Janusz Chodasewicz.

Program Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kamiennej Górze

8 grudnia (piątek)

16:00 Warsztaty zdobienia pierników, wykonywania kartek świątecznych, animacje dla najmłodszych.

17:00 Parada Świętego Mikołaja | „Scena Kalejdoskop” Krakowski Teatr Uliczny. Startujemy spod ratusza. Miło będzie zobaczyć dzieci przebrane za elfy, aniołki, śnieżynki. Rozdamy świąteczne czapki.

18:00 Otwarcie jarmarku. Uruchomienie iluminacji świątecznej. Rozstrzygnięcie konkursu na „Kartkę bożonarodzeniową”. Występ „Žesťový soubor a dechové trio ZUŠ Trutnov“. Występ zespołu „Chcemy”.

19:30 Spektakl rodzinny „ELF ORD Wyższa Szkoła Magii”.

9 grudnia (sobota)

16:00 Warsztaty związane z przygotowaniem świec, animacje dla najmłodszych. Występ zespołu „WINGINDINGS” Žacléř. 

16:30 Przegląd kolęd i pastorałek.

17:30 Rozstrzygniecie konkursu na „Najpiękniejszą dekorację drzewka świątecznego”.

18:00 Koncert kolęd w wykonaniu sekcji wokalnej CK.

18:30 Świąteczny poczęstunek | gorący barszcz i pierogi.

19:00 koncert Kiki Christmans songs & soul.

10 grudnia (niedziela)

16:00-19:00 Występy artystyczne, stoiska handlowe, animacje dla dzieci.

(RaŚ)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty