https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

IV Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum w Wałbrzychu

– Trwają zapisy na IV Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum w Wałbrzychu. Świetna trasa o długości 5 km, rewelacyjna atmosfera i szczytny cel – nie zwlekajcie! Zapisujcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice i pomysłodawca imprezy.

– Gdy pomagać innym chcesz, w naszym biegu udział bierz. Drugi raz będziemy biec, żeby radość z tego mieć. By pomagać, uśmiech dać dziś wystarczy z łóżka wstać. Trasa nie jest uciążliwa, dla każdego jest możliwa. Więc na Ciebie też czekamy i do biegu zapraszamy! – zachęcają przedstawiciele wałbrzyskiego hospicjum i dodają: – Przyjdź, pobiegnij, wesprzyj wałbrzyskie hospicjum, bo jest tego warte!

IV Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum w Wałbrzychu został zaplanowany na 3 grudnia 2022 r. Start z siedziby hospicjum przy ul. Krasińskiego 8 w Wałbrzychu o godz. 12.00, a zapisy prowadzone są przez stronę https://formularz.ultimasport.pl/208 do 30 listopada 2023 r. Po tym terminie zapisy będą jeszcze prowadzone w dniu biegu. Biuro zawodów czynne będzie w godz. 9.00 – 11.00 w budynku hospicjum.

– Cel jest bardzo szczytny – zbieramy na prezenty dla dzieci, podopiecznych hospicjum. Aby pobiec 5 km w radosnej atmosferze, wystarczy się zapisać i wpłacić darowiznę 60 zł na konto hospicjum. Chcesz wesprzeć akcję ale nie biegasz? Przyjdź 3 grudnia i wrzuć do puszki lub wpłać pieniądze na specjalne, mikołajkowe konto Hospicjum: Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej, PL51109022710000000142454045 z dopiskiem „darowizna”. Nie chcesz wpłacać pieniędzy, ale masz firmę, która może przekazać fanty lub vouchery na loterię? Skontaktuj się ze mną przez Messenger – dodaje Ilona Bujalska, dyrektor Centrum Biblioteczno – Kulturalnego w Starych Bogaczowicach.

Bieg organizuje Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej wraz z LKS Unia Bogaczowice i OSP Stare Bogaczowice.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty