https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Przygotowują jarmarki świąteczne

W gminach Aglomeracji Wałbrzyskiej i powiatu kamiennogórskiego trwają przygotowania do jarmarków bożonarodzeniowych.

Już 2 grudnia 2023 r. odbędzie się Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy.

– Co możesz zyskać, biorąc udział w naszym jarmarku, który odbędzie się w Rynku w Lubawce? To okazja do zaprezentowania i sprzedaży swoich rękodzielniczych dzieł i możliwość nawiązania kontaktów z innymi pasjonatami i twórcami. To także atmosfera pełna radości i magii. Aby wziąć udział, wypełnij krótką ankietę pod linkiem: bit.ly/lubawski jarmark. Chcemy, aby nasz jarmark był miejscem pełnym kreatywności, inspiracji i wyjątkowych produktów. Jeśli jesteś rękodzielnikiem, artystą lub pasjonatem, serdecznie zapraszamy do udziału! Podziel się tym postem ze swoimi znajomymi, którzy również mają niepowtarzalne talenty do pokazania – zachęcają pracownicy Domu Kultury w Lubawce.

W innych miejscowościach regionu jarmarki będą organizowane bliżej Bożego Narodzenia.

– Zapraszamy wystawców zainteresowanych sprzedażą swoich produktów do kontaktu z Miejską Biblioteką Publiczną – Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach pod numerem 691 386 049 – zachęcają organizatorzy jarmarku świątecznego w Boguszowie – Gorcach.

Impreza została zaplanowana na 16 grudnia w Rynku w godzinach 12.00 – 18.00. Dzień wcześniej odbędzie się Głuszycki Jarmark Bożonarodzeniowy, który został zaplanowany na 15 grudnia 2023 r. w godz.15.00 a 18.00 na parkingu przy Przedszkolu Samorządowym w przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy.

– Zainteresowanych prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i odesłanie na adres: ckmbp@gluszyca.pl do 13 grudnia br. Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem Głuszyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 503 102 817 (w dni powszednie w godz. 8.30-15.30) lub mailowo: ckmbp@gluszyca.pl. Regulamin i deklaracja uczestnictwa do pobrania na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl – zachęca Sabina Jelewska, dyrektor Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

Również 15 grudnia w Sali im Włodka Szomańskiego w Mieroszowskiego Centrum Kultury zostanie zorganizowany Jarmark Bożonarodzeniowy w Mieroszowie.

– Już wkrótce, już za chwileczkę kupisz prezencik, wystroisz choineczkę. Zechcesz u nas wystawić swe dzieła? Zadzwoń i zapisz swe słodkie i nie tylko rękodzieła. Serdecznie zapraszamy! – mówi Ilona Henko z Mieroszowskiego Centrum Kultury.

Więcej informacji na temat mieroszowskiego jarmarku można uzyskac pod numerami telefonów: 662 203 457 i 74 845 12 68.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty