https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Festyn Charytatywny Razem dla Miśka

Mieszkańcy i włodarze Gminy Walim, sąsiedzi, przyjaciele i rodzina tłumnie przybyli do Parku Jordanowskiego w Walimiu, by aktywnie wziąć udział w wydarzeniu Festynie Charytatywnym Razem dla Miśka.

Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zorganizowało festyn charytatywny „Razem dla Miśka”. Impreza odbyła się 4 listopada 2023 r. w Parku Jordanowskim w Walimiu.

– Akcja miała na celu pomoc  mieszkańcowi Gminy Walim – Michałowi, który od 2016 roku zmaga się z neuroblastomą IV stopnia. Odkąd skończył 3 latka jego życie jest ciągłą walką, naznaczoną ogromem badań, operacji i chemii. Jednak Michał, czyli Misiek–Wojownik nie poddaje się. I – tak jak jego rodzice – tak i my postanowiliśmy go wspierać. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w festynie charytatywnym, z którego fundusze zostaną przeznaczone na walkę z chorobą Michała. Festyn odbył się pod patronatem Fundacji Cancer Fighters, a współorganizowały go wszystkie instytucje działające na terenie Gminy Walim – mówi Wioletta Sowa, dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.

Ciasta, zupa, maskotki i zabawki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a każda wydana na festynie złotówka jest ogromnym wsparciem Michała w walce o życie. Dzięki licytacjom i straganom udało się zgromadzić ponad 21 tysięcy złotych, ale to jeszcze nie koniec!

– W najbliższych dniach zostaną zorganizowane aukcje internetowe nowych, dostarczonych przez darczyńców niespodzianek i voucherów, dlatego zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Ośrodka Pomocy Społecznej w Walimiu oraz Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, ponieważ tam będą pojawiać się kolejne licytacje. Razem możemy więcej! Razem dla Miśka! – podkreśla Wioletta Sowa.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty