https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Showdown pod Mniszkiem

Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywizacji Niepełnosprawnych Akustycznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu „Czas na Integrację – Showdown pod Mniszkiem 2023”. Projekt zakłada przeprowadzenie imprezy sportowej w formie turnieju w dwóch dyscyplinach sportowych: showdown i kręglach klasycznych.

W rywalizacji mogą wziąć udział zawodnicy z dysfunkcją narządu wzroku. Turniej zostanie rozegrany w dniach 17 – 25 października 2023 r. w Hotelu Piotr SPA&Wellness i Restauracji Magdalenka w Boguszowie-Gorcach. 18 października o godzinie 15.00 w Hotelu Piotr, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zorganizuje warsztaty „Jak korzystać z prawa do dostępności”, które skierowane będą do wszystkich mieszkańców Gmina Boguszów-Gorce (udział w warsztatach jest bezpłatny). Wszelkich informacji udziela koordynator Michał Madaliński: Tel. 608 101 752, e-mail: dosan.walbrzych@gmail.com.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, przekazanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

(JCF)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty