https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

SsangYong w Wałbrzychu!

Salon samochodowy przy ul. Wrocławskiej 89 w Wałbrzychu rozszerzył swoją ofertę nowych pojazdów o kolejną markę. W miejscu, w którym można było kupić Citroëna, teraz dostępny jest południowokoreański SsangYong.

Vega Car M. Chojwa, J. Kowalski Spółka Jawna jest znanym i cenionym w Aglomeracji Wałbrzyskiej przedsiębiorstwem branży motoryzacyjnej. Działająca od 1992 roku firma od wielu lat – jako oficjalny dealer oraz serwis – związana jest z Citroënem.

– A teraz w salonie przy ul. Wrocławskiej 89 w Wałbrzychu można kupić nowe samochody południowokoreańskiej marki SsangYong, której jesteśmy oficjalnym dealerem – podkreślają właściciele spółki Vega Car.

Początki marki SsangYong sięgają 1954 roku. Koncern z siedzibą w Pyeongtaek jest producentem popularnych modeli samochodów terenowych (w ofercie firmy są od początku jej działalności), SUV-ów i pickupów, a także limuzyn oraz vanów.

– Sprzedawane w naszym salonie samochody marki SsangYong objęte są gwarancją – do 10 lat i przebiegiem do 200 tysięcy kilometrów – którą nasi kilenci dostają w cenie nowego pojazdu, czyli bez żadnych dopłat! W ramach pakietu gwarancyjnego, w naszym serwisie dokonujemy napraw z użyciem oryginalnych części i podzespołów nie tylko mechanicznych, ale także pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Taki sam zakres i standard obsługi oferowany jest we wszystkich serwisach marki SsangYong w Europie. Już dziś zapraszamy Czytelników na jazdę próbną oferowanymi przez nas samochodami. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowy SUV Torres, który jest objęty aż 10-letnią gwarancją, są także Korando, Rexton oraz Tivoli – dostępne z fabryczną instalacją gazu LPG za 0 zł lub w kredycie 50/50. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 748 402 006 oraz do wizyty w naszym salonie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a w sobotę od godziny 9.30 do godziny 14.00. Więcej informacji na temat aktualnej oferty oraz promocji znajdą Państwo na stronie https://vegacar.ssangyong-auto.pl/ – zachęca Izabela Sułkowska, Szef Sprzedaży Vega Car.

Na terenie salonu przy ul. Wrocławskiej 89 w Wałbrzychu działa także serwis marki Citroën oraz punkt sprzedaży samochodów używanych różnych marek. Auta używane z oferty spółki Vega Car można także znaleźć na stronie internetowej https://vegacar.otomoto.pl/inventory.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty