https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Działają z Werwą

W minioną niedzielę kilkanaście rodzin spotkało się w Pensjonacie Moniuszko w Jedlinie-Zdroju, aby wspólnie wykonać lampiony z dyni. Dzieci, przy pomocy rodziców, stworzyły prawdziwe dzieła sztuki.

– Nie jest to nie ostatnia jesienna propozycja Stowarzyszenia Jedlińska Werwa.– mówi Ilona Bujalska, prezes Stowarzyszenia Jedlińska Werwa.

Wspólnie z Pensjonatem Moniuszko w Jedlinie-Zdroju zapraszamy do udziału w warsztatach florystycznych „Stroik nagrobny”. Spotykamy się 27.10 o godz. 17.00 w Pensjonacie Moniuszko, Koszt udziału wynosi 30 zł od osoby, a w ramach opłaty zapewniamy wszystkie materiały oraz instruktarz florystów. Co należy zrobić by wziąć udział w warsztatach? Do 24.10.2023 r. trzeba wysłać na adres e-mail: jedlinskawerwa@gmail.com zgłoszenie chęci udziału wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Skontaktujemy się z każdą osobą i podamy dalsze szczegóły, między innymi numer konta do wpłaty wpisowego. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie Stowarzyszenia Jedlińska Werwa na Facebooku. Tam też są informacje o kolejnych wydarzeniach, które przed nami: grzybobraniu i strasznie fajnej imprezie przebieranej dla dorosłych – wyjaśnia Ilona Bujalska.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty