https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Historia znaczkiem pisana

Stowarzyszenie Pasjonatów Historii Ziemi Mieroszowskiej zaprasza 26 października 2023 r. o godz. 16.00 do sali wystawowej Mieroszowskiego Centrum Kultury na wernisaż wystawy poświęconej filatelistyce.

 – Wystawa zatytułowana „Historia znaczkiem pisana”, pod honorowym patronatem Burmistrza Mieroszowa Andrzeja Lipińskiego, została przygotowana przez naszych członków. Prezentowane na niej znaczki pocztowe o różnej tematyce pochodzą ze zbiorów Bolesława Kryski, który już od ponad 50 lat stale je powiększa. Wystawa to jedyna okazja by zobaczyć tę imponują kolekcję na żywo oraz posłuchać faktów i ciekawostek od jej właściciela. Spotkanie będzie także okazją do zapoznania się z działalnością naszego stowarzyszenia – podkreślają przedstawiciele Stowarzyszenia Pasjonatów Historii Ziemi Mieroszowskiej.

Przypomnijmy, że niedawno ukazały się najnowsze opracowania Stowarzyszenia Pasjonatów Historii Ziemi Mieroszowskiej. Dwa albumy poświęcone historii Gminy Mieroszów: „Zapomniane Historie Mieroszowa i Okolic” oraz „Dawne Zakłady Produkcyjne w Gminie Mieroszów” zostały wydane w niewielkim nakładzie, a osoby zainteresowane albumami mogą jest dostać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Mieroszowie.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty