https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Specjaliści od drewna

– Firma WIT-DREX Handel Opałem specjalizuje się w przerabianiu drewna. W naszej ofercie jest nie tylko drewno opałowe i kominkowe. Produkujemy także meble ogrodowe i elementy małej architektury – mówi Witold Misztela, właściciel przedsiębiorstwa.

– Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, ale nieubłaganie zbliżają się chłody i czekają nas długie wieczory. A wtedy nie ma nic przyjemniejszego od wypoczynku przy cieple i blasku ognia z kominka. I tu z pomocą przychodzi nasza firma, która działa od 2002 roku. Zajmujemy się głównie przerabianiem drewna na opałowe i kominkowe. W naszej ofercie jest szeroki wybór gatunków drewna z drzew liściastych i iglastych. Najpopularniejsze są: buk, jawor, jesion, dąb, brzoza oraz świerk. Naszym klientom oferujemy także drewno do wędzenia i rozpałkowe. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy jak doradzić naszym odbiorcom w kwestii odpowiedniego doboru drewna do ich potrzeb. Oczywiście realizujemy także nietypowe zamówienia naszych klientów – podkreśla Witold Misztela.

Drewno opałowe i kominkowe jest głównym produktem firma WIT-DREX, ale nie jedynym.

– Od kilku lat produkujemy także meble ogrodowe (stoły, ławy), huśtawki i place zabaw dla dzieci. Poza tym zajmujemy się wytwarzaniem elementów małej architektury. Budujemy tarasy, altanki, wiaty oraz małe domki ogrodowe i letniskowe. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 502 686 045 – dodaje właściciel WIT-DREX.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty