https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowi inwestorzy w WSSE „INVEST-PARK”

Kolejny strategiczny inwestor dostrzega szanse na rozwój we współpracy z WSSE „INVEST-PARK”. Dzisiaj szwedzka marka systemów grzewczych Aira, działająca w Polsce pod szyldem Heatly.pl – obniżymy Twoje rachunki, uzyskała decyzję o wsparciu inwestycji w wysokości 1,27 mld złotych! Decyzje o wsparciu inwestycji otrzymała także rodzinna firma.

W oficjalnym przekazaniu dokumentu uczestniczył jeden z dyrektorów firmy Aira – Peter Prema, a decyzję przekazał Prezes Zarządu WSSE „INVEST-PARK” Piotr Wojtyczka.

– Zakład produkcyjny powstanie na terenie po Volvo Buses, które wycofuje się z Wrocławia w 2024. Istniejące hale produkcyjne zostaną zmodernizowane i dostosowane do produkcji nowego inwestora. W liście intencyjnym producent wyraził także chęć zatrudnienia części specjalistów z Volvo oraz utworzenia kilkuset miejsc pracy. Gratulujemy nowemu inwestorowi, dziękujemy za zaufanie i zapowiadamy owocną współpracę! Tego samego dnia, decyzję o wsparciu udzieliliśmy zarówno europejskiemu gigantowi, jak i polskiemu, rodzinnemu przedsiębiorstwu. Możliwość wsparcia każdego z nich cieszy nas równie mocno – podkreśla prezes WSSE.

Do grona firm na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” dołącza Emmano! Oficjalne przekazanie decyzji rodzinie odbyło się z udziałem Prezesa Zarządu WSSE „INVEST-PARK” Piotra Wojtyczki. Emmano tworzy spersonalizowane gadżety i nadruki na elementy garderoby na wyjątkowe okazje. Zainwestuje co najmniej 800 tys. zł. w utworzenie nowego zakładu, zakupi specjalistyczne urządzenia: hafciarki, drukarkę do koszulek, drukarkę do gadżetów, dzięki czemu znacząco wzrośnie jakość oferowanych produktów.

– Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: https://invest-park.com.pl/pomoc-publiczna/ i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu pod numerem telefonu +48 74 664 91 54 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: drb@invest-park.com.pl. Dołącz do najlepszej strefy dla twojego biznesu, bo razem możemy więcej – dodaje Piotr Wojtyczka.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty