https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Hip Hop JAM w Walimiu

Sobotni Hip Hop JAM w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu okazał się wyjątkowym spektaklem. Cały dzień i wieczór wypełniły rytmy hip-hopu, taniec breakdance oraz koncerty Apollo&Szakii, Eufonia KMR i gwiazdy wieczoru: donGURALesko. Swoje umiejętności na parkiecie zaprezentowali także tancerze z różnych zakątków Gór Sowich.

Kreatywne ruchy, akrobacje i niesamowity flow – to wszystko zapewniło widzom niezapomniane wrażenia znane dotychczas jedynie z teledysków. Po zakończeniu turnieju przyszedł czas na artystów hip-hopowych. Utalentowani muzycy i raperzy dali z siebie wszystko, prezentując na scenie własne teksty i brzmienia. Gwiazda hip-hopu – donGURALesko nie zawiódł oczekiwań, a jego energetyczny występ porwał do wspólnej zabawy całą salę.

– To wydarzenie udowodniło, że kultura hip-hopowa jest nie tylko stylem życia, ale także sposobem na budowanie społeczności i wspólną zabawę. To siła muzyki i tańca, która potrafi połączyć ludzi w jednym rytmie – podkreślają organizatorzy Hip Hop JAM w Walimiu.

(KŻ)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty