https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowe inwestycje w WSSE INVEST-PARK

Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” w ostatnich tygodniach dołączyła kolejna Firma – Jinyoung HNS Poland, a Czora sp. z o.o. sp. k. rozbuduje istniejący zakład.

Jinyoung HNS

Jinyoung HNS Poland, działa w sektorze produkcji baterii i akumulatorów. Nowa inwestycja, zlokalizowana w Gminie Skarbimierz, ma zwiększyć przewagi konkurencyjne firmy, a do tego da 20 nowych miejsc pracy. Deklarowana wartość tej inwestycji to ponad 35,5 miliona złotych. Gratulujemy i życzymy pomyślnego rozwoju przedsiębiorstwa!

Czora sp. z o.o. sp. k.

Czora sp. z o.o. sp. k. działa w branży obróbki metali dla usług i przemysłu. Inwestycja polegać będzie na na zwiększeniu zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu poprzez rozbudowę powierzchni montażowo-produkcyjnej oraz zakup środków trwałych. Umożliwi znaczący wzrost ilości realizowanych procesów produkcyjno-usługowych dedykowanych głównie produkcji elementów ładowarek do samochodów elektrycznych, komponentów prefabrykowanych oraz elementów systemów montażowych. Deklarowana wartość inwestycji to blisko 5,5 miliona złotych. Gratulujemy i życzymy pomyślnego rozwoju przedsiębiorstwa!

Dołącz do Polskiej Strefy Inwestycji

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu WSSE „INVEST-PARK”:

tel. +48 74 664 91 54

e-mail: drb@invest-park.com.pl

Dołącz już dzisiaj do najlepszej strefy dla twojego biznesu! Razem możemy więcej!

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty