https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

OKiS zaprasza: 3. Kwadra Pełnia – Karkonoska Noc Elektronicznej Awangardy

Industrial Art oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego zapraszają w dniach 29-30 września 2023 r. do Schroniska PTTK na Hali Szrenickiej na Karkonoską Noc Elektronicznej Awangardy.

Poszukując nowych kontekstów i nowych relacji umiejscawiamy działania artystyczne w nieoczywistej dlań przestrzeni, której charakter wyznaczają bliskość natury i poczucie izolacji. Zapraszamy na multimedialne przedsięwzięcie do Schroniska PTTK Hala Szrenicka. Trwający dwa dni projekt, odnoszący się do środowiskowych walorów miejsca (Karkonosze) i szanujący jego charakter, stanowi w zamyśle sensoryczną podróż, w której waloryzacji ulega dźwięk, obraz oraz indywidualne relacje z naturą. Wydarzeniom będą towarzyszyć wykłady i spotkania związane z walorami Karkonoszy, jego historią a także historią regionu.

Wykłady poprowadzi Dariusz Misiuna założyciel Wydawnictwa Okultura, którego głównym celem jest dostarczanie oraz popularyzacja idei i koncepcji transgresyjnych i alternatywnych wobec dominującego porządku kulturowego.

Program

Koncerty: Uchylak, Sleezy Dog, By The Spirits, Galaxy Of Flesh, Club Alpino, Ab Intra, Marek Jeżyna & Michał Krawczuk.

Wykład: Dariusz Misiuna (Okultura, Trans/Wizje)

„Blaski i cienie renesansu psychodelicznego” to opowieść o fenomenie wzmożonego zainteresowania substancjami psychodelicznymi w nauce i medycynie. Jak to się stało, że środki, które jeszcze nie tak dawno uważano za niebezpieczne narkotyki, traktuje się obecnie jako leki na różne problemy psychiczne? Jak to się ma do rewolucji psychodelicznej z lat 60. XX wieku? I jakie wiążą się z tym nadzieje i zagrożenia.

Data: 29-30 września 2023

Miejsce: Schronisko PTTK na Hali Szrenickiej (Karkonoski Park Narodowy)

Bilety: karnet 2 dniowy na koncerty i wykład do kupienia na miejscu w cenie 50 zł

Noclegi: miejsca w pokojach: 8 osobowym i 14 osobowym – cena 70 zł os./doba

Rezerwacje wyłącznie na oba dni – email: arek@jobkarma.pl

***

Projekt jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

(JP)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty