https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Caffe Lampart, czyli najsłodsze miejsce w centrum Wałbrzycha

W centrum Wałbrzycha, przy ul. Dmowskiego 5, swoje podwoje otworzyła Caffe Lampart. – Cieszymy się, że mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości, a także turyści, tak ciepło nas przyjęli i tak chętnie nas odwiedzają – mówi Leszek Lampart, który w raz z żoną Nadiją zdecydował się osiąść pod Chełmcem i stworzyć lokal, jakiego w Wałbrzychu nie było od lat.

Właściciele Cafe Lampart do Wałbrzycha trafili niedawno. Byli tu przejazdem i… zauroczyło ich to miasto. Pierwsza wizyta w Wałbrzychu sprawiła, że postanowili bliżej poznać miasto, a potem podjęli decyzję, że zamieszkają tu i… stworzą kawiarnię. Wcześniej, przez wiele lat, pracowali między innymi dla sieci hoteli, ale także na własny rachunek. Wykorzystując swoje doświadczenie, rozpoczęli poszukiwania odpowiedniego lokalu, które zakończyły się ostatecznie na ul. Dmowskiego, kilkadziesiąt metrów od placu Magistrackiego.

– Nasza oferta skierowana jest do wszystkich. Na przykład seniorzy codziennie, w godzinach 12.00 – 15.00, zawsze będą u nas mieli zniżkę 20%. A w związku z rozpoczęciem roku szkolnego, do 9 września 2023 r. oferujemy wszystkim pierwszoklasistom 20% zniżki na lody i gofry, a rodzicom dzieciaków – 10% zniżki. Wielu naszych gości podkreśla, że na pewno u nas dobrze będą czuli się sympatycy greckich klimatów oraz Górnika Wałbrzych, ze względu na biało – niebieski wystrój – podkreślają Nadija i Leszek Lampartowie.

W Cafe Lampart można zorganizować nieduże przyjęcia (do 30 osób), np. z okazji imienin, urodzin, jubileuszy, spotkania z dziećmi, koleżeńskie, biurowe, pracownicze. Oczywiście na słodko!

– Wszystkie desery lodowe, ciasta, gofry będą robione przez nas na miejscu. Smakoszom kawy zapewnimy świetne doznania z kawą Pellini Top i Pellini Barista; herbaciarzom gwarantujemy kilka rodzajów wyśmienitej herbaty Veertea. Oczywiście o miłośnikach mrożonej kawy, czekolady, gorącej czekolady też pamiętamy. Większość naszej produkcji: kawy, herbaty, ciasta, gofry, lody będzie można również wziąć z sobą na wynos – dodają właściciele Caffe Lampart.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty