https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zamek Kobiet: jak budować autorytet liderski będąc kobietą?

11 września o godzinie 18.00 w zamku Książ w Wałbrzychu odbędzie się spotkanie z Elżbietą Krokosz – ekspertką od zarządzania talentami oraz rozwoju przywództwa.

Zamek Kobiet, po wakacyjnej przerwie, organizuje kolejne wydarzenie dla wałbrzyszanek: liderek, które niedawno objęły rolę; kobiet, które planują w przyszłości awansować na stanowisko liderki; menedżerek, które czują, że chciałyby zbudować silniejszy autorytet menedżerski.

– Dowiesz się między innymi: czym jest odwaga kobieca i czym różni się od odwagi męskiej, czyli jak budować swój autorytet także na autentyczności; czym jest autorytet w roli liderskiej – 2 najważniejsze elementy, które wpływają na autorytet, szczególnie będąc nowym w roli liderskiej oraz poznasz 3 największe błędy kobiet liderek, które mogą obniżać ich autorytet, jako nowe liderki i jak sobie z tym poradzić. Spotkanie prowadzi Elżbieta Krokosz – Dyrektor Zarządzająca Talent Development Institute, ekspertka od zarządzania talentami oraz rozwoju przywództwa, występująca w takich mediach (m.in. Dzień Dobry TVN, Forbes Women, Puls Biznesu, Forbes, Newsweek, Wysokie Obcasy, Onet.pl); mówczyni TEDx, zwyciężczyni nagrody „Najlepszy Wykładowca” w ramach menedżerskich studiów Executive MBA Business Trends przy WSB. Od ponad 20 lat zajmuje się rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywała pracując i ucząc się w Polsce i zagranicą, m.in. w Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii. Na spotkanie z Elżbietą Krokosz zapraszamy 11 września o godzinie 18.00 do zamku Książ w Wałbrzychu. Spotkanie jest bezpłatne, ale chęć uczestnictwa należy zgłosić pod numerem telefonu: 74 664 38 34 lub mailowo: info@ksiaz.walbrzych.pl. W trakcie spotkania zostaną rozlosowane książki prowadzącej spotkanie: „Ty też to masz! Odkryj swoje talenty i zacznij robić w życiu to, co lubisz i potrafisz najlepszej” – zachęcają organizatorzy cyklu Zamek Kobiet.

(MK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty